top of page

Turma 2023.1

Discente

Orientador

Eduardo Ary Villela Marinho

Géssica Araujo dos Anjos

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Helio Simões de Oliveira Neto

Sandra Rocha Gadelha Mello

Igor Santos Moura Freitas

Ana Paula Uetanabaro

Jéssica Eutímio de Carvalho Silva

Milena Magalhães Aleluia

Kallyane Santos Oliveira Silva

Eduardo Koji Tamura

Lívia Souza da Silva

Aline Oliveira da Conceição

Marcelle Reis Nascimento Oliveira

David Ohara

Mateus Assis Benfica

Eduardo da Silva Alves

Tamiles Costa Ribeiro

David Ohara

Turma 2023.1

Turma 2022.1

Discente

Orientador

Ednara Dos Santos Azevedo

Carlos Alberto Menezes

Francielle Santos Farias

Izaltina Silva Jardim Cavalli

Jociele Sales De Souza

Carlos Alberto Menezes

Lívia Nascimento Amorim

Lais Berro

Pérola Rodrigues Dos Santos

Sandra Rocha Gadelha Mello

Raimundo Antônio Sales Cafezeiro

Izaltina Silva Jardim Cavalli

Raniere Souza De Jesus

David Ohara

Renata Lima Santos Oliveira

Izaltina Silva Jardim Cavalli

Ully Lorrane Carneiro Cordeiro

Sandra Rocha Gadelha Mello

Vivian Andrade Gundim

Lais Berro

Turma 2021.1

Turma 2021.1

Milena Magalhães Aleluia

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Carmen Silvia Silva Camuso Barros

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Edmone Campos de Eça

Aline Oliveira da Conceição

Eduardo Kowalski Neto

Valério Garrone Baraúna

Ericka Luanny Machado Maia

David Ohara

Julianna Almeida Pacheco

Milena Magalhães Aleluia

Laiane Tavares de Jesus Ferreira

Eduardo Koji Tamura

Liena Kalline Vitor Camboim

David Ohara

Murillo Ferreira da Silva

Sandra Rocha Gadelha Mello

Natali Damasio Kisaki

Eduardo Ary Villela Marinho

Rafaella Valete Nunes Paiva

Eduardo Koji Tamura

Rozianne Melville Messa

Eduardo da Silva Alves

Sandy Carvalho Simões

Eduardo Ary Villela Marinho

Sátila Conceição da Prata

David Ohara

Vinicius Ramos Mendonça

Eduardo da Silva Alves

2020.1

Turma 2020.1

Discente

Orientador

Paulo César Ribeiro Barbosa

Bruno Oliveira Gonçalves

Eduardo da Silva Alves

Caio Jovita Farias

Lais Berro

Carine Matos Bispo Patury

Carla Martins Kaneto

Carolina Teles Barretto

Valério Garrone Baraúna

Daniela Simões Gomes Moscardini

David Ohara

Elza Lígia Silva Pereira

Eduardo Koji Tamura

Fabricio Barbosa Ferreira

Sandra Rocha Gadelha Mello

Gabriel Bastos Teixeira

Aline Oliveira da Conceição

Gracielle De Jesus Santos

David Ohara

Kariton Magalhães Bronze

Sandra Rocha Gadelha Mello

Laiane De Oliveira Nogueira

Paulo César Ribeiro Barbosa

Paulo Roberto Soares Roiz Júnior

Paulo César Ribeiro Barbosa

Ruama Thame Alves De Oliveira

Paulo César Ribeiro Barbosa

Thaís Borges Gally

Carla Martins Kaneto

Thaís Maria Moreira Pinto Dos Santos

Paulo César Ribeiro Barbosa

Yasmim Andrade Serra

Eduardo Ary Villela Marinho

turma 2019.1

Turma 2019.1

Discente

Orientador

Carlos Fernando de Mello

Carolina Peixoto Cavalcanti Monteiro

Eduardo Koji Tamura

Edvan do Carmo Santos

Milena Magalhães Aleluia

José Slaibi Filho

Luciene Cristina Gastalho Campos

Juliana Lopes Mezezes

Sandra Rocha Gadelha Mello

Luisa Almeida da Silva

Valério Garrone Baraúna

Mayala Thayrine de Jesus Santos Oliveira

Luciene Cristina Gastalho Campos

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Pollini de Brito Oliveira Valette

Eduardo Koji Tamura

Carlos Alberto Menezes

Thais dos Santos de Souza

Sandra Rocha Gadelha Mello

Vanessa Ferreira de Lemos Santos

Paulo César Ribeiro Barbosa

Carlos Alberto Menezes

Turma 2018.1

Discente

Orientador

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Paulo Cesar Rribeiro Barbosa

Jadson Santos Nascimento

Carla Martins Kaneto

Talita Araújo Barbosa da Silva Santana

Carlos Alberto Menezes 

Gabrielle de Morais Henriques

Lais Berro

Naiana Tranquilli Badaro

Marcílio Ferrreira Marques Filho

Antonio Fernando Ribeiro Silva Junior

Paulo Roberto Santana de Melo

Melissa Neves Tavares

Paulo Roberto Santana de Melo

Julyanna Oliveira Castro

Izaltina Silva Jardim Cavalli

Jeane Sousa Ribeiro

Izaltina Silva Jardim Cavalli

Rodinê de Oliveira Freitas Junior

Luciene Campos

Larissa de Oliveira Passamai

Paulo Cesar Ribeiro Barbosa

Cathianne Sacramento Pinto

Sandra Rocha Gadelha Melo

Carla Patrícia Santos Araújo

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Luisa Marilac Soalheiro

Eduardo Koji Tamura

turma 2018.1

Turma 2017.1

Discente

Orientador

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Aline Oliveira da Conceição

Luís Jesuíno de Oliveira Andrade

Eduardo Ary Villela Marinho

Carla Martins Kaneto

Marcilio Ferreira Marques Filho

turma 2017.1

Turma 2016.1

Discente

Orientador

Marcílio Ferreira Marques Filho

Eduardo Ary Villela Marinho

Luís Jesuíno de Oliveira Andrade

Sandra Rocha Gadelha Mello

Izaltina Silva Jardim Cavalli

Carla Martins Kaneto

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Marcelo Fernandes Da Silva

Izaltina Silva Jardim Cavalli

Luiz Fernando Paulino Ribeiro

turma 2016.1

Turma 2015.2

Discente

Orientador

Eduardo Ary Villela Marinho

Aline Oliveira da Conceição

Paulo Roberto Santana de Melo

Luiz Fernando Paulino Ribeiro

Marcelo Fernandes da Silva

Luís Jesuíno de Oliveira Andrade

Alexandre Justo de Oliveira Lima

Andréa de Azevedo Morégula

Luís Jesuíno de Oliveira Andrade

Marcilio Ferreira Marques Filho

turma 2015.2
bottom of page